UF15P12-BTLR
MechatronicsMechatronics
UF15P12-BTLR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF15P12-BTLR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
Ngā Rauemi: 1.UF15P12-BTLR.pdf2.UF15P12-BTLR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF15P12-BTLR
Tau Wae UF15P12-BTLR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4455 pcs Pepa Raraunga 1.UF15P12-BTLR.pdf2.UF15P12-BTLR.pdf
Whānui 51.00mm Taumaha 1.8 lbs (816.5g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Raupapa UF15P
RPM 1700 RPM Mana (Watts) 31.00W
Ētahi Ingoa 1570-1819 Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Poaka 37.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.150A He momo kai Ball