MXB9733L24B1-BSR
Hua Hua
Tau Wae: MXB9733L24B1-BSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 97X33MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MXB9733L24B1-BSR.pdf2.MXB9733L24B1-BSR.pdf3.MXB9733L24B1-BSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXB9733L24B1-BSR
Tau Wae MXB9733L24B1-BSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN BLOWER 97X33MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 33.00mm Taumaha 0.397 lb (180.08g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 97mm L x 94.4mm H Raupapa MXB9733
RPM 2200 RPM Ētahi Ingoa 1570-1753
Tae Mahi - Poaka 41.0 dB(A)
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.200A