MXB9733H24B-BSR-PC
Hua Hua
Tau Wae: MXB9733H24B-BSR-PC
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 97X33MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MXB9733H24B-BSR-PC.pdf2.MXB9733H24B-BSR-PC.pdf3.MXB9733H24B-BSR-PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXB9733H24B-BSR-PC
Tau Wae MXB9733H24B-BSR-PC Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN BLOWER 97X33MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 33.00mm Taumaha 0.397 lb (180.08g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 1.063 in H2O (264.8 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 97mm L x 94.4mm H Raupapa MXB9733
RPM 3300 RPM Ētahi Ingoa 1570-1798
Tae Mahi - Poaka 55.0 dB(A)
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.550A