MSI1967H48B2-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1967H48B2-BBR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSI1967H48B2-BBR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN IMP MTRZD 190X67MM 48VDC
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 765 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 765 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSI1967H48B2-BBR
Tau Wae MSI1967H48B2-BBR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN IMP MTRZD 190X67MM 48VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 67.00mm Taumaha 2.9 lbs (1.3kg)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 1.830 in H2O (455.8 Pa)
Rahi / Rahi Round - 190mm Dia Raupapa MSI1967
RPM 3000 RPM Tae Mahi -
Poaka 71.0 dB(A) Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Momo Pene Motorized Impellers Whakatauranga onamata 2.50A