MSI1967H24B2-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1967H24B2-BBR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSI1967H24B2-BBR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN IMP MTRZD 190X67MM 24VDC
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 755 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSI1967H24B2-BBR
Tau Wae MSI1967H24B2-BBR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN IMP MTRZD 190X67MM 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 67.00mm Taumaha 2.9 lbs (1.3kg)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 1.830 in H2O (455.8 Pa)
Rahi / Rahi Round - 190mm Dia Raupapa MSI1967
RPM 3000 RPM Tae Mahi -
Poaka 71.0 dB(A) Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Momo Pene Motorized Impellers Whakatauranga onamata 4.70A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 355.0 CFM (9.94m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSI1967H24B-BBR
MSI1967H24B-BBR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN IMP MTRZD 190X67MM 24VDC
I roto i te taonga: 951 pcs
Tikiake: MSI1967H24B-BBR.pdf
RFQ
MSI1967H24B1+7-BBR
MSI1967H24B1+7-BBR
Kaihanga: Mechatronics