MSI1769H48B-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1769H48B-BBR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSI1769H48B-BBR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN IMP MTRZD 175X69MM 48VDC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSI1769H48B-BBR
Tau Wae MSI1769H48B-BBR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN IMP MTRZD 175X69MM 48VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 69.00mm Taumaha 2.9 lbs (1.3kg)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 1.800 in H2O (448.4 Pa)
Rahi / Rahi Round - 175mm Dia Raupapa MSI1769
RPM 4000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1315
Tae Mahi - Poaka 72.0 dB(A)
Rauemi - Tae - Tuhinga - Tae Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart Momo Pene Motorized Impellers
Whakatauranga onamata 2.30A He momo kai Ball