MSI1380H48B2-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1380H48B2-BBR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSI1380H48B2-BBR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN IMP MTRZD 133X80MM 48VDC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSI1380H48B2-BBR
Tau Wae MSI1380H48B2-BBR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN IMP MTRZD 133X80MM 48VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 80.00mm Taumaha 1.7 lbs (771.1g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 1.771 in H2O (441.1 Pa)
Rahi / Rahi Round - 133mm Dia Raupapa MSI1380
RPM 4500 RPM Tae Mahi -
Poaka 66.0 dB(A) Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Momo Pene Motorized Impellers Whakatauranga onamata 2.50A