MR9238L12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9238L12B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR9238L12B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR9238L12B1+6-FSR.pdf2.MR9238L12B1+6-FSR.pdf3.MR9238L12B1+6-FSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR9238L12B1+6-FSR
Tau Wae MR9238L12B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.437 lb (198.00g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.610 in H2O (151.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MR9238
RPM 5000 RPM Tae Mahi -
Poaka 50.5 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.820A