MR9238H48B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9238H48B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR9238H48B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR9238H48B1+6-FSR.pdf2.MR9238H48B1+6-FSR.pdf3.MR9238H48B1+6-FSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR9238H48B1+6-FSR
Tau Wae MR9238H48B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.437 lb (198.00g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MR9238
RPM 7000 RPM Tae Mahi -
Poaka 58.8 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.400A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 152.0 CFM (4.26m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MR9238L12B2-FSR
MR9238L12B2-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 5723 pcs
Tikiake: MR9238L12B2-FSR.pdf
RFQ
MR9238H48B1-FSR
MR9238H48B1-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE