MR9232L12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9232L12B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR9232L12B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR9232L12B1+6-FSR.pdf2.MR9232L12B1+6-FSR.pdf3.MR9232L12B1+6-FSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR9232L12B1+6-FSR
Tau Wae MR9232L12B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha 0.331 lb (150.14g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MR9232
RPM 3200 RPM Tae Mahi -
Poaka 43.0 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.310A