MR9232H24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9232H24B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR9232H24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR9232H24B1+6-FSR.pdf2.MR9232H24B1+6-FSR.pdf3.MR9232H24B1+6-FSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR9232H24B1+6-FSR
Tau Wae MR9232H24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha 0.331 lb (150.14g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.450 in H2O (112.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MR9232
RPM 4400 RPM Tae Mahi -
Poaka 49.7 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.300A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 85.0 CFM (2.38m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MR9232L12B-FSR
MR9232L12B-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 9138 pcs
Tikiake: MR9232L12B-FSR.pdf
RFQ
MR9232L12B2-FSR
MR9232L12B2-FSR
Kaihanga: Mechatronics
I roto i te taonga: 8729 pcs
Tikiake: MR9232L12B2-FSR.pdf
RFQ
MR9232H24B1-FSR
MR9232H24B1-FSR
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE