MR9225X24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9225X24B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR9225X24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR9225X24B1+6-FSR.pdf2.MR9225X24B1+6-FSR.pdf3.MR9225X24B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR9225X24B1+6-FSR
Tau Wae MR9225X24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.264 lb (119.75g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MR9225
RPM 4800 RPM Ētahi Ingoa 1570-1336
Tae Mahi - Poaka 53.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Plastic
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.420A