MR9225M24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9225M24B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR9225M24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR9225M24B1+6-FSR.pdf2.MR9225M24B1+6-FSR.pdf3.MR9225M24B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR9225M24B1+6-FSR
Tau Wae MR9225M24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.264 lb (119.75g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MR9225
RPM 3600 RPM Tae Mahi -
Poaka 45.1 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.190A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 81.0 CFM (2.27m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MR9225M24B1-FSR
MR9225M24B1-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE