MR1238H24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1238H24B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR1238H24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR1238H24B1+6-FSR.pdf2.MR1238H24B1+6-FSR.pdf3.MR1238H24B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR1238H24B1+6-FSR
Tau Wae MR1238H24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.838 lb (380.11g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 1.075 in H2O (267.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa MR1238
RPM 4500 RPM Tae Mahi -
Poaka 64.6 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 1.30A