MR1238E48B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1238E48B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR1238E48B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR1238E48B1+6-FSR.pdf2.MR1238E48B1+6-FSR.pdf3.MR1238E48B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR1238E48B1+6-FSR
Tau Wae MR1238E48B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.838 lb (380.11g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 1.325 in H2O (330.0 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa MR1238
RPM 5000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1322
Tae Mahi - Poaka 67.9 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Plastic
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.950A