MD6020E12B1-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD6020E12B1-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X20.2MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MD6020E12B1-FSR.pdf2.MD6020E12B1-FSR.pdf3.MD6020E12B1-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD6020E12B1-FSR
Tau Wae MD6020E12B1-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X20.2MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.20mm Taumaha 0.094 lb (42.64g)
Waahi Ngaohiko 6 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa MD6020
RPM 4400 RPM Ētahi Ingoa 1570-1723
Tae Mahi - Poaka 33.5 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.220A