MD60-19PA
HiroseHirose
MD60-19PA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD60-19PA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HDMI 19 POS RA SMD
Ngā Rauemi: MD60-19PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD60-19PA
Tau Wae MD60-19PA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT HDMI 19 POS RA SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5056 pcs Pepa Raraunga MD60-19PA.pdf
Putanga - Kua tohua 125VAC Whakamutunga Solder
Ngā whakaaturanga - Te whakangungu Shielded
He Tae / Tiaki Mea Copper Alloy Raupapa MD
Packaging Tray Ētahi Ingoa H124163
MD60-19PA-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Ports 1
Tau o Hoapā 19 Momo Tae Panel Mount, Surface Mount, Right Angle
Tae Whakatu Flange, Horizontal Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 10000 Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Ira Receptacle
Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito HDMI Receptacle Connector 19 Position Panel Mount, Surface Mount, Right Angle
Whakatauranga onamata 0.5A Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga HDMI
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MD60-19P
MD60-19P
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT HDMI 19 POS