MA3828V12B-RSR
Hua Hua
Tau Wae: MA3828V12B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MA3828V12B-RSR.pdf2.MA3828V12B-RSR.pdf3.MA3828V12B-RSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA3828V12B-RSR
Tau Wae MA3828V12B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha 0.078 lb (35.38g)
Waahi Ngaohiko 7 ~ 13.2VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 1.145 in H2O (285.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 38mm L x 38mm H Raupapa MA3828
RPM 15000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1675
Tae Mahi - Poaka 53.1 dB(A)
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.650A