MA3828S12B-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MA3828S12B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MA3828S12B-RSR.pdf2.MA3828S12B-RSR.pdf3.MA3828S12B-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA3828S12B-RSR
Tau Wae MA3828S12B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha 0.078 lb (35.38g)
Waahi Ngaohiko 7 ~ 13.2VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.136 in H2O (33.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 38mm L x 38mm H Raupapa MA3828
RPM 5000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1673
Tae Mahi - Poaka 30.8 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.050A