G9225X12B-FGR
MechatronicsMechatronics
G9225X12B-FGR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G9225X12B-FGR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.G9225X12B-FGR.pdf2.G9225X12B-FGR.pdf3.G9225X12B-FGR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G9225X12B-FGR
Tau Wae G9225X12B-FGR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.218 lb (98.88g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa G9225
RPM 3600 RPM Ētahi Ingoa 1570-1656
Tae Mahi - Poaka 42.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.490A