G9225M12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
G9225M12B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G9225M12B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM PWM 12VDC
Ngā Rauemi: 1.G9225M12B1+6-FSR.pdf2.G9225M12B1+6-FSR.pdf3.G9225M12B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G9225M12B1+6-FSR
Tau Wae G9225M12B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM PWM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.218 lb (98.88g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa G9225
RPM 2400 RPM Tae Mahi -
Poaka 32.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae - Tuhinga - Tae -
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.200A