G8032X24B-RS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8032X24B-RS
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.G8032X24B-RS.pdf2.G8032X24B-RS.pdf3.G8032X24B-RS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8032X24B-RS
Tau Wae G8032X24B-RS Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 32.00mm Taumaha 0.286 lb (129.73g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa G8032