G8032X12B-RSR
MechatronicsMechatronics
G8032X12B-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8032X12B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X32MM 12VDC
Ngā Rauemi: 1.G8032X12B-RSR.pdf2.G8032X12B-RSR.pdf3.G8032X12B-RSR.pdf4.G8032X12B-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8032X12B-RSR
Tau Wae G8032X12B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X32MM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha 0.286 lb (129.73g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa G8032