G8032E24B-RSR
MechatronicsMechatronics
G8032E24B-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8032E24B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X32MM 24VDC
Ngā Rauemi: 1.G8032E24B-RSR.pdf2.G8032E24B-RSR.pdf3.G8032E24B-RSR.pdf4.G8032E24B-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8032E24B-RSR
Tau Wae G8032E24B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X32MM 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha 0.286 lb (129.73g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.440 in H2O (109.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa G8032
RPM 4500 RPM Tae Mahi -
Poaka 46.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.330A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 52.0 CFM (1.46m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G8032E24B1-RSR-EM
G8032E24B1-RSR-EM
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN 80X32MM TACH IP57 24VDC
I roto i te taonga: 6171 pcs
Tikiake: G8032E24B1-RSR-EM.pdf
RFQ
G8032E24B-RS
G8032E24B-RS
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE