G8025H12B2-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8025H12B2-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN 80X25MM BALL 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.G8025H12B2-RSR.pdf2.G8025H12B2-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8025H12B2-RSR
Tau Wae G8025H12B2-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN 80X25MM BALL 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13458 pcs Pepa Raraunga 1.G8025H12B2-RSR.pdf2.G8025H12B2-RSR.pdf
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa G8025