G1225M12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
G1225M12B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G1225M12B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC
Ngā Rauemi: 1.G1225M12B1+6-FSR.pdf2.G1225M12B1+6-FSR.pdf3.G1225M12B1+6-FSR.pdf4.G1225M12B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G1225M12B1+6-FSR
Tau Wae G1225M12B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.434 lb (196.86g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa G1225
RPM 2100 RPM Tae Mahi -
Poaka 33.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.350A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 78.0 CFM (2.18m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G1225L24B-FSR
G1225L24B-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC
I roto i te taonga: 8474 pcs
Tikiake: G1225L24B-FSR.pdf
RFQ
G1225M12B-FSR
G1225M12B-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC
I roto i te taonga: 9031 pcs
Tikiake: G1225M12B-FSR.pdf
RFQ
G1225M12B1-FSR
G1225M12B1-FSR
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM TACH 12VDC