G1225L24B2-FSR-TTL-NH
MechatronicsMechatronics
G1225L24B2-FSR-TTL-NH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G1225L24B2-FSR-TTL-NH
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.G1225L24B2-FSR-TTL-NH.pdf2.G1225L24B2-FSR-TTL-NH.pdf3.G1225L24B2-FSR-TTL-NH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G1225L24B2-FSR-TTL-NH
Tau Wae G1225L24B2-FSR-TTL-NH Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.436 lb (197.77g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa G1225
RPM 1800 RPM Ētahi Ingoa 1570-1587
Tae Mahi - Poaka 29.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.120A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 66.0 CFM (1.85m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G1225M12B2-FSR
G1225M12B2-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN 120X25MM LCKD RTR 12VDC
I roto i te taonga: 8409 pcs
Tikiake: G1225M12B2-FSR.pdf
RFQ
G1225L24B2-FSR
G1225L24B2-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN 120X25MM LCKD RTR 24VDC