F6025M24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
F6025M24B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6025M24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.F6025M24B1+6-FSR.pdf2.F6025M24B1+6-FSR.pdf3.F6025M24B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6025M24B1+6-FSR
Tau Wae F6025M24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.156 lb (70.76g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa F6025
RPM 3300 RPM Ētahi Ingoa 1570-1552
Tae Mahi - Poaka 27.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.055A