F6025M24B-RS-EM
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6025M24B-RS-EM
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.F6025M24B-RS-EM.pdf2.F6025M24B-RS-EM.pdf3.F6025M24B-RS-EM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6025M24B-RS-EM
Tau Wae F6025M24B-RS-EM Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 25.00mm Taumaha 0.139 lb (63.05g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.200 in H2O (49.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa F6025
RPM 3600 RPM Tae Mahi -
Poaka 28.0 dB(A) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Tiaki Ingoa IP57 - Dust Protected, Waterproof
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.055A He momo kai Ball