E9225E24B1-FSR-TTL
MechatronicsMechatronics
E9225E24B1-FSR-TTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E9225E24B1-FSR-TTL
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM TACH 24VDC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E9225E24B1-FSR-TTL
Tau Wae E9225E24B1-FSR-TTL Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM TACH 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.245 lb (111.13g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa E9225
RPM 3600 RPM Tae Mahi -
Poaka 39.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.255A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 56.0 CFM (1.57m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
E9225E24B1-FSR
E9225E24B1-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X25MM TACH 24VDC