E9225E24B-FSR-L22
MechatronicsMechatronics
E9225E24B-FSR-L22 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E9225E24B-FSR-L22
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.E9225E24B-FSR-L22.pdf2.E9225E24B-FSR-L22.pdf3.E9225E24B-FSR-L22.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E9225E24B-FSR-L22
Tau Wae E9225E24B-FSR-L22 Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.245 lb (111.13g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa E9225
RPM 3600 RPM Ētahi Ingoa 1570-1515
Tae Mahi - Poaka 39.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.255A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 56.0 CFM (1.57m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
E9225E24B-FSR
E9225E24B-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC