B5020L12B-BSR-CC
MechatronicsMechatronics
B5020L12B-BSR-CC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B5020L12B-BSR-CC
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 51X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.B5020L12B-BSR-CC.pdf2.B5020L12B-BSR-CC.pdf3.B5020L12B-BSR-CC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B5020L12B-BSR-CC
Tau Wae B5020L12B-BSR-CC Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN BLOWER 51X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha 0.049 lb (22.23g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 51mm L x 50mm H Raupapa B5020
RPM 4000 RPM Tae Mahi -
Poaka 29.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Blower
Whakatauranga onamata 0.120A He momo kai Ball