B5015H24B-BSR-CC
MechatronicsMechatronics
B5015H24B-BSR-CC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B5015H24B-BSR-CC
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua BLOWER 50X15MM CC 24VDC
Ngā Rauemi: 1.B5015H24B-BSR-CC.pdf2.B5015H24B-BSR-CC.pdf3.B5015H24B-BSR-CC.pdf4.B5015H24B-BSR-CC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B5015H24B-BSR-CC
Tau Wae B5015H24B-BSR-CC Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga BLOWER 50X15MM CC 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha 0.062 lb (28.12g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.560 in H2O (139.5 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 51mm L x 51mm H Raupapa B5015
RPM 5500 RPM Tae Mahi -
Poaka 40.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.130A