MAX8881EUT50-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8881EUT50-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 200MA SOT23-6
Ngā Rauemi: 1.MAX8881EUT50-T.pdf2.MAX8881EUT50-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8881EUT50-T
Tau Wae MAX8881EUT50-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 200MA SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5544 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8881EUT50-T.pdf2.MAX8881EUT50-T.pdf
Rae Tae (Max) 0.2V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX8881EUT50-T-ND
MAX8881EUT50-TTR
MAX8881EUT50T
Q1151833
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 200mA SOT-23-6 I teie nei - Quiescent (Iq) 10µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good
Tau Wae Tuakiri MAX8881
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX8881EUT25+T
MAX8881EUT25+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-6
I roto i te taonga: 67869 pcs
Tikiake: MAX8881EUT25+T.pdf
RFQ
MAX8881EUT33
MAX8881EUT33
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-6
I roto i te taonga: 4369 pcs
Tikiake: MAX8881EUT33.pdf
RFQ
MAX8881EUT50
MAX8881EUT50
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 200MA SOT23-6
Tikiake: MAX8881EUT50.pdf
MAX8882EUTA5+
MAX8882EUTA5+
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V/3.3V SOT23-6
Tikiake: MAX8882EUTA5+.pdf
MAX8882EUTAQ+T
MAX8882EUTAQ+T
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V/3.3V SOT23-6
Tikiake: MAX8882EUTAQ+T.pdf
MAX8881EUT50+T
MAX8881EUT50+T