MAX8881EUT25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8881EUT25+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-6
Ngā Rauemi: 1.MAX8881EUT25+T.pdf2.MAX8881EUT25+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8881EUT25+T
Tau Wae MAX8881EUT25+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67869 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8881EUT25+T.pdf2.MAX8881EUT25+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.2V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX8881EUT25+T-ND
MAX8881EUT25+TTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA SOT-23-6
I teie nei - Quiescent (Iq) 10µA Nama - Whakaputa 200mA