MAX8840ELT45+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8840ELT45+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8840ELT45+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 4.5V 150MA 6UDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX8840ELT45+T.pdf2.MAX8840ELT45+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8840ELT45+T
Tau Wae MAX8840ELT45+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 4.5V 150MA 6UDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4016 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8840ELT45+T.pdf2.MAX8840ELT45+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.12V @ 120mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-uDFN (1.5x1.0) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WFDFN PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 150mA 6-uDFN (1.5x1.0)
I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA Nama - Whakaputa 150mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MAX8840
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX8840ELT45+TG65
MAX8840ELT45+TG65
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 4.5V 150MA 6UDFN
I roto i te taonga: 102037 pcs
Tikiake: MAX8840ELT45+TG65.pdf
RFQ
MAX8840EYT27+G65
MAX8840EYT27+G65
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.7V 150MA 6UTLGA