MAX8840ELT33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8840ELT33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8840ELT33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6UDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX8840ELT33+T.pdf2.MAX8840ELT33+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8840ELT33+T
Tau Wae MAX8840ELT33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6UDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89050 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8840ELT33+T.pdf2.MAX8840ELT33+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.12V @ 120mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-uDFN (1.5x1.0) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WFDFN PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX8840ELT33+
MAX8840ELT33+T-ND
MAX8840ELT33+TTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 6-uDFN (1.5x1.0)
I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA Nama - Whakaputa 150mA