MAX8640ZELT19+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8640ZELT19+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8640ZELT19+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 1.9V 0.5A SYNC 6UDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX8640ZELT19+T.pdf2.MAX8640ZELT19+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8640ZELT19+T
Tau Wae MAX8640ZELT19+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BUCK 1.9V 0.5A SYNC 6UDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5009 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8640ZELT19+T.pdf2.MAX8640ZELT19+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.9V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 6-uDFN (1.5x1.0) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-WFDFN
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 4MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.9V 1 Output 500mA 6-WFDFN
Nama - Whakaputa 500mA Tau Wae Tuakiri MAX8640