MAX8640YEXT19+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8640YEXT19+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8640YEXT19+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BCK 1.9V 0.5A SYNC SC70-6
Ngā Rauemi: MAX8640YEXT19+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8640YEXT19+
Tau Wae MAX8640YEXT19+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BCK 1.9V 0.5A SYNC SC70-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39675 pcs Pepa Raraunga MAX8640YEXT19+.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.9V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-6 Raupapa -
Packaging Strip Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 2MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.9V 1 Output 500mA 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Nama - Whakaputa 500mA