MAX6474TA15AD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6474TA15AD3+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6474TA15AD3+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX6474TA15AD3+T.pdf2.MAX6474TA15AD3+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6474TA15AD3+T
Tau Wae MAX6474TA15AD3+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54473 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6474TA15AD3+T.pdf2.MAX6474TA15AD3+T.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (1.5V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN (3x3) Raupapa -
Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.5V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN (3x3) I teie nei - Quiescent (Iq) 136µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Manual Reset, Reset
Tau Wae Tuakiri MAX6474
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6474TA28BD3+T
MAX6474TA28BD3+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
I roto i te taonga: 50862 pcs
Tikiake: MAX6474TA28BD3+T.pdf
RFQ
MAX6474TA15AD3+
MAX6474TA15AD3+
Kaihanga: Maxim Integrated