MAX6473TA33BD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6473TA33BD3+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6473TA33BD3+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX6473TA33BD3+T.pdf2.MAX6473TA33BD3+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6473TA33BD3+T
Tau Wae MAX6473TA33BD3+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64681 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6473TA33BD3+T.pdf2.MAX6473TA33BD3+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.18V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (3.3V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Ētahi Ingoa MAX6473TA33BD3+T-ND
MAX6473TA33BD3+TTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN-EP (3x3) I teie nei - Quiescent (Iq) 136µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Manual Reset, Reset