MAX6420UK45+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6420UK45+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6420UK45+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.MAX6420UK45+T.pdf2.MAX6420UK45+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6420UK45+T
Tau Wae MAX6420UK45+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57184 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6420UK45+T.pdf2.MAX6420UK45+T.pdf
Putanga - Tae 4.5V, Adj Momo Multi-Voltage Supervisor
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi Adjustable/Selectable Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Tau Wae Tuakiri MAX6420
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6420UK46+T
MAX6420UK46+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU/RESET CIRC 4.625V SOT23-5