MAX6420UK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6420UK33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6420UK33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.MAX6420UK33+T.pdf2.MAX6420UK33+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6420UK33+T
Tau Wae MAX6420UK33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37633 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6420UK33+T.pdf2.MAX6420UK33+T.pdf
Putanga - Tae 3.3V, Adj Momo Multi-Voltage Supervisor
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi Adjustable/Selectable Tautuhi anō Active Low
Packaging Strip Paa / Case SC-74A, SOT-753
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa MAX6420UK33+TCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 2