MAX6377XR28-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6377XR28-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6377XR28-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR LP 2.80V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6377XR28-T.pdf2.MAX6377XR28-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6377XR28-T
Tau Wae MAX6377XR28-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR LP 2.80V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5844 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6377XR28-T.pdf2.MAX6377XR28-T.pdf
Putanga - Tae 2.8V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 µs Typical Propagation Delay Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1 Momo Tae Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6377XR27+T
MAX6377XR27+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VOLT DETECT LP 2.70V SC70-3
I roto i te taonga: 40626 pcs
Tikiake: MAX6377XR27+T.pdf
RFQ
MAX6377XR26+T
MAX6377XR26+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VOLT DETECT LP 2.63V SC70-3
I roto i te taonga: 62933 pcs
Tikiake: MAX6377XR26+T.pdf
RFQ
MAX6377XR28+T
MAX6377XR28+T
Whakaahuatanga: IC VOLT DETECT LP 2.80V SC70-3