MAX6377XR25-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6377XR25-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6377XR25-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR LP 2.50V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6377XR25-T.pdf2.MAX6377XR25-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6377XR25-T
Tau Wae MAX6377XR25-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR LP 2.50V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5485 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6377XR25-T.pdf2.MAX6377XR25-T.pdf
Putanga - Tae 2.5V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 µs Typical Propagation Delay Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)