MAX6376XR23-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6376XR23-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6376XR23-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR LP 2.30V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6376XR23-T.pdf2.MAX6376XR23-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6376XR23-T
Tau Wae MAX6376XR23-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR LP 2.30V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5502 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6376XR23-T.pdf2.MAX6376XR23-T.pdf
Putanga - Tae 2.32V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 µs Typical Propagation Delay Tautuhi anō Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1 Momo Tae Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6376UR29+T
MAX6376UR29+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VOLT DETECT LP 2.93V SOT23-3
I roto i te taonga: 34636 pcs
Tikiake: MAX6376UR29+T.pdf
RFQ
MAX6376XR23+T
MAX6376XR23+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VOLT DETECT LP 2.32V SC70-3