MAX6376UR24+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6376UR24+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6376UR24+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECT LP 2.40V SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6376UR24+T.pdf2.MAX6376UR24+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6376UR24+T
Tau Wae MAX6376UR24+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VOLT DETECT LP 2.40V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4574 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6376UR24+T.pdf2.MAX6376UR24+T.pdf
Putanga - Tae 2.4V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 µs Typical Propagation Delay Tautuhi anō Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)