MAX6348XR42-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6348XR42-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6348XR42-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 4.20V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6348XR42-T.pdf2.MAX6348XR42-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6348XR42-T
Tau Wae MAX6348XR42-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 4.20V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4457 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6348XR42-T.pdf2.MAX6348XR42-T.pdf
Putanga - Tae 100 ms Minimum Tuhinga o mua - Breakdown SC-70-3
Momo Simple Reset/Power-On Reset Raupapa -
Te Tema Tema 4.2V RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Tautuhi Tautuhi 1 Ko te poari SC-70, SOT-323
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Tae Active Low
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 4.20V SC70-3 Tae - Whakaaetanga (Max) Open Drain or Open Collector