MAX6348XR39-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6348XR39-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6348XR39-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 3.90V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6348XR39-T.pdf2.MAX6348XR39-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6348XR39-T
Tau Wae MAX6348XR39-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 3.90V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5181 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6348XR39-T.pdf2.MAX6348XR39-T.pdf
Putanga - Tae 3.9V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 100 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)