MAX6348UR43+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6348UR43+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6348UR43+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 4.30V SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6348UR43+T.pdf2.MAX6348UR43+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6348UR43+T
Tau Wae MAX6348UR43+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 4.30V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64611 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6348UR43+T.pdf2.MAX6348UR43+T.pdf
Putanga - Tae 4.3V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 100 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Original-Reel® Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa MAX6348UR43+TDKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1